Uzavření studia pokračuje

Dobrý den všem mým svěřencům 🙂

je mi to velmi líto, ale vláda ČR prodloužila nařízení o karanténě do 30.4.2020, studio Zdravý pohyb ČB i Sokolovna Hluboká nad Vltavou zůstávají stále zavřené.

Stále platí, že individuální tréninky jsou zrušené až do odvolání. Můj vzdělavatel IQ pohyb Praha za nás instruktory jedná s hospodářskou komorou o možnosti aspoň obnovy individuálních konzultací a částečné otevření studií. Uvidíme, držíme palce. Ráda bych se vrátila zpět do práce.

Nadále platí, že uzavřeným skupinovým kurzům Zdravá záda a pánevní dno ZZaPD posílám nahraná videa a dále tak pokračujeme ve cvičení. Klasická hodina 60 min.. Děkuji za možnost se s Vámi aspoň touto cestou spojit a protáhnout Vám těla. Zároveň děkuji za velmi milé, přívětivé, potěšující zpětné vazby.
1. týden karantény – VIDEO ŽIDLE
2. týden karantény – VIDEO STĚNA
3. týden karantény – VIDEO SUŠIROLKA
4. týden karantény – VIDEO STABILITA + BŘICHO

Dále platí, že ostatní otevřené skupinové lekce jsou zatím uzavřené. Opět posílám videa – přihlášení přes rezervační systém i nadále platí. V případě cvičení na permanentky – pokročilí Sokol Hluboká – odepisují si z permanentky. Děkuji Vám za Vaši poctivost ve cvičení i přihlášení se do RS či odepsání vstupu na permanentce.

Těhotenské otevřené skupinové lekce zatím jsou zavřené.

Plánovaná přednáška KARPÁLNÍ TUNEL, která měla proběhnout 16.3. v 16:30h. i nadále zůstává v platnosti. Náhradní termín bude vypsán, jakmile Vláda ČR dovolí skupinové lekce. O náhradním termínu Vás budu neprodleně informovat. Hodina by se měla uskutečnit opět v pondělí ve stejném čase.

Děkuji Vám všem za pochopení celé situace i za to, že jsme zodpovědní v karanténě, abychom vše zastavili a mohli zas fungovat bez omezení.

Moc se na Vás všechny těším a opravdu mi chybíte. Chybí mi pohyb i pocit z duševního naplnění z práce, kterou jste mi dávali.

Přeji KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ JARA. Užijte je v klidu a pohodě a hlavně ve zdraví.

S úctou Jitka Moulisová

 

 
Napsat komentář