Náhrady hodin z kurzů ZZ a PD

Náhrady zameškaných hodin v kurzech ZDRAVÁ ZÁDA  a  PÁNEVNÍ DNO

Náhrady platí vždy, když předem hlásíte, že nemůžete dorazit, tj. min. 24 hod. dopředu. Samozřejmě v případě teplot, určitě sami na sobě vnímáte, pokud se necítíte úplně fit, tak to nenechávejte prosím na poslední chvíli. A omlouvejte se co nejdříve, prosím. To, že jste po nemocích a nemůžete, tak to taky víte předem. Prosím Vás, omluvy hodinu před začátkem lekce Vám nezajistí možnou náhradu a já zpravidla volné místo nemohu ani nikomu jinému nabídnout.

Pokud se necítíte dobře, hlašte prosím, vaši neúčast co nejdříve. Mohu tak nabídnout více náhrad než je tolerance viz. podmínky kurzu. Více visí na webu pod každou specifikací kurzu. Pokud mohu a vy hlásíte dopředu nepřítomnosti, mohu vyjít vstříc, ale neberte to, prosím, že když se Vám nechce, že si to vyberete jindy. To prosím, takto nejde a ani nemohu opakovaně akceptovat. Bylo by to naprosto nefér pro ostatní.

Platí náhrady, když se omlouváte dopředu, když mám místo v jiném kurzu, za někoho kdo chybí, nabídnu Vám možnosti v jiném kurzu.

Jinak platí náhrady v časech:
– v OPEN lekcích ve středu 16h. ve Studiu Zdravý pohyb ČB v Chelčického v ČB
– v OPEN lekcích v úterý v 18:15h. v Sokolovně Hluboká – vchod zezadu
– v kurzu Pánevní dno ve středu v 9:15h. v Sokolovně Hluboká
– v ostatních kurzech vždy pokud se omlouvá někdo a vy můžete na jeho místo

Děkuji za pochopení a vaši vstřícnost.
Napsat komentář