Pilates pokročilí

Otevřené hodiny PILATES pro POKROČILÉ je určen pro ty, co mají osvojené základy cvičení zdravotního Pilates v jiných pohybových studií a dále pro moje cvičenky a cvičence, kteří jsou mi léta věrní :-).

Jedná se o cvičební MIX s využitím všech možných pomůcek, kombinací pohybových zdravotních stylů. Hodiny se střídají a běží v rychlém a pomalém tempu, někdy provádíme zdravotní blok či myofasciální autorelaxaci, jindy zas více posilujeme.

Lekce PILATES POKROČILÍ jsou navazující na uzavřené KURZY Zdravá záda a pánevní dno a kurz PILATES po porodu s DNS.

Hodiny pro POKROČILÉ vedu jak v Českých Budějovicích, tak i v Hluboké nad Vltavouviz. foto ze Sokolovny Hluboká n.V., léto 2018.

S sebou pohodlné oblečení, cvičí se v ponožkách, dva ručníky střední velikosti, případně pití – to lze koupit i ve studiu.

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
16:00 - 17:00 Pilates pokročilí16:00 - 16:55
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pilates MIX
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 Pilates pokročilí18:15 - 19:10
HLUBOKÁ N.VLT.
Pilates MIX
19:00 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Úterý

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
16:00 - 17:00 Pilates pokročilí16:00 - 16:55
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pilates MIX
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 Pilates pokročilí18:15 - 19:10
HLUBOKÁ N.VLT.
Pilates MIX
19:00 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Úterý

Středa

„Ahoj,
chtěla bych se podělit s dobrými pocity a pochválit pohybovou specialistku Pilates -„naší krotitelku“:) Ing. Jitku Moulisovou z Hluboké n. Vltavou. Perfektní je, že vydá pokyny ke cvičení a pak všechny obejde, aby zkontrolovala, zda cvičíme správně. Přiznám se, že jsem se s takovou ochotou při cvičení nesetkala a to jsem chodila cvičit vždy někam celý život. Při hodinách cvičení střídáme různé pomůcky, aby pro nás byla hodina zajímavá a zároveň se prostřídalo i namáhání partií. Teď chodím na Pilates i s přítelem Jardou, protože po vyhřeznutí plotýnky požádal Jitku o nápravná cvičení a zůstal i jako cvičenec.
Jsme rádi, že u nás na Hluboké Jitku Moulisovou máme.
Nevěříte – nevadí, přijďte se podívat a uvidíte sami.

Zdraví Markéta s Jardou z Hluboké n.V.“


Jitku znám 5,5 roku a za tu dobu mi několikrát pomohla. Poprvé půl roku po porodu, kdy mě bolely záda a brněly ruce, že jsem ani nemohla uzvednout malého z postýlky. Dostala mě po porodu do formy, se kterou jsem snadněji zvládla náročné období. A tím se vlastně dostávám k tomu, že mi pomohla podruhé a to v době léčby s rakovinou prsu. Díky cvičení jsem měla pocit, že jsem stále zdravá a celou léčbu zvládnu s menším devastujícím účinkem. Pod Jitky dohledem jsem se po každé operaci dávala rychleji dohromady.  Dohlédla na mne, abych si špatným cvičením neubližovala a nezatěžovala se. Pomáhala mi zvládnout vše psychicky a dodávala mi elán vše zvládnout. Když si to tak vezmu, tak nám pomáháš neustále :-). Pomáháš nám cítit se lépe fyzicky i psychicky. Cvičení mě za tu dobu ještě neomrzelo. Pokaždé přijdeš s novým nápadem, jak nám hodinu pilates obohatit a hlavně jak nám dát zabrat.
Co se týče kvalifikace – jsi nejlepší z celých Českých Budějovic a okolí 🙂

Zuzka Rusfelová České Budějovice