DNS děti 2-6 let s rodiči

Hodiny jsou určené pro děti předškolního věku 2 – 6 let s doprovodem rodičů 

Hodiny jsou vedené dle principů Dynamické Neuromuskulární Stabilizace (DNS) dle Prof. PeadDr. Pavla Koláře, PhD. založené na základě vývojové kineziologie, dále dle principů zdravotního cvičení a ze složených zkoušek rekvalifikačního kurzu PROFESIONÁLNÍ CHŮVA PRO DĚTI 0 – 15 let věku.
Hodiny jsou také obohacené o nově získané poznatky a zkušenosti z Fakultní nemocnice MOTOL Praha z kurzu Dynamické Neuromuskulární Stabilizace Prof. Pavla Koláře pro cvičitele dětských sportovních kroužků pro děti ve věku 0 – 6 let.

Při cvičení se dostaneme na TAJUPLNÝ OSTROV, kde zažijeme spoustu dobrodružství. Cestou musíme zdolat spoustu nástrah a překážek, brodíme se divokou řekou přes kameny a lanové žebříky, pochytáme rybičky, zastihne nás silný vítr, který ohýbá stromy k zemi, potkáme Čaroděje dobroděje, který nás učí kouzlit. Vykouzlíme zvířátka, na které si zahrajeme.

Zábavnou formou zaměřenou na vývojovou kineziologii dle prof. PeadDr. Pavla Koláře, Ph.D. stabilizujeme trup a centrujeme klouby pro funkční končetinu horní (ruku) i dolní (nohu). Dále uvolnění horní končetiny jako přípravu na psaní do školy. Nastavení dolní končetiny a ovlivnění tak postavení nohy – plosky.

Hodina rozdělená na cvičební bloky:
– střídáme bloky rychlé a pomalé,
– bloky věnovaný dětem, s doporučením, co ohlídat, čeho si všímat a čeho se vyvarovat,
– rodiče cvičí s dětmi, aby poznali a vnímali fyziologický vývoj dítěte a zároveň si zlepšili své tělo.

Doporučuji vzít s sebou ponožky s protiskluzem. Hodina trvá 50 min.

 

NOVÝ kurz není nyní otevřen. Pokud rodiče mají zájem či od lékaře dostanou doporučení, že by měli s dětmi docházet na cvičení. Domlouváme se na individuálních konzultacích – jak a co cvičit doma. Po několika setkáních, kdy si děti osvojí správné návyky a pokud je více rodičů se zacvičenými dětmi, scházíme se jako cvičební skupinka, tak aby cvičení přineslo správný efekt.

V případě zájmu mne kontaktujte.

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
Click on the class name to get additional info
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
Click on the class name to get additional info