Výživa tkání

FASCIE a výživa – RAMISSIO

  • Podívejte si i na pořad o fasciích, pojivových tkáních – jejich význam v těle, jak zásadní vliv mají na bolesti zad, jak podstatná je výživa, kyselina hyaluronová. Hlavním člověkem, který je zkoumá je můj učitel Dr. Robert Schleip z Německa. 27 min. stojí za shlédnutí.
    Pořad SVĚT FASCIÍ ke shlédnutí ZDE
  • Na základě doporučení mé úžasné kolegyně Ing. Martiny Fallerové, která má více jak třicetiletou praxi týkající se pohybu, mimo jiné Martinka je i lektorka IQ pohyb Praha. Díky ní jsem se dostala ke skvělým, čistým produktům firmy RAMISSIO, které využívám sama a moje rodina. Jsem spokojená.
    Cituji slova mé kolegyně MARTINKY: „Toto jsou pro mne, pohybového specialistu, ty nejlepší produkty, s kterými jsem se na trhu setkala. Pomáhají mne samotné, a hlavně mým klientům, s kterými řešíme spoustu problémů s pohybovým aparátem. Užíváním těchto produktů vždy urychlíme návrat těla do optimální pohody.“
  • Co mne naprosto fascinovalo je účinek GÓJI na krev člověka. Ke shlédnutí – ZDE

Výrobky si můžete objednat i Vy v e-shopu jako ZÁKAZNÍK na: www.zdravypohybcb.ramissio.com


DOPORUČUJI:

GOJI – KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – do láhve firmy Ramissio je GOJI stáčena přímo v čínské provincii Ningxia, kde žije nejvíce 100letých lidí. Je to vitamínová bomba v podobě ovoce, která obsahuje více než 15 % bílkovin, více než 21 základních minerálů (vápník, selen, železo, měď, fosfor, germanium), 18 aminokyselin a značné množství chrómu. Počet vitamínu jako B1, B2, B3, B6, E, C a karotenoidů je neobvykle vysoký. Tato šťáva je zcela přírodní, bez přidaných barviv, cukrů, umělých sladidel, bez konzervačních látek, stabilizátorů a není pasterizována.

To vše dělá tuto šťávu z GOJI unikátem na trhu. Podpoří a stabilizuje náš imunitní systém, sníží a stabilizuje vysoký krevní tlak a oběhový systém. Pomáhá předejít poškození buněk a tkání, ochraňuje játra, slinivku a ledviny, má protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Sníží hladinu cukru v krvi, preventivně působí na degeneraci nervové soustavy, zlepší a projasní zrak (lutein), zvlhčí plíce a zmírní kašel, sníží hladinu tuků a cholesterolu v krvi, podpoří vstřebávání vápníku, působí proti stresu a neklidu, ztlumí symptomy menopauzy… No prostě je to elixír dlouhověkosti. Takže denně jedna štamprle a můžeme si užívat života v plné síle.

IMMUNITY – obsahuje čistý betaglukan v 98% čistotě z hlívy ústřičné, vitamín C, niacin, kyselinu pantothenovou, B6, B1, kyselinu listovou, biotin, B12, neobsahuje konzervační látky ani chemická barviva.

Je to zázrak pro naši imunitu a přírodní antibiotikum. Užívá se 1 lžíce (děti 1 lžička) denně jako prevence pokud se kolem nás pohybuje více nemocných lidí, nebo již při vypuknutí nemoci, a to pak vícekrát denně  (i 5x). Pomáhá i při problémech se štítnou žlázou, roztroušenou sklerózou, záněty v těle, chemoterapii, stresem.

Nová studie beta – glukanu má potenciál přepsat učebnice. Vědci z Pensylvánské univerzity zkoumali přesný machanismus účinku betaglukanu na imunitní buňky. Doposud byl znám jeho pozitivní účinek na imunitu, nevědělo se však, proč tomu tak je. V sérii experimentů vědci ukázali, že beta-glukan moduluje metabolismus imunitních buněk už v kostní dřeni. Vyvolává v ní tvorbu aktivizujících cytokinů – imunitních hormonů – která dále vede k namnožení myeloidních buněk. Ty putují z kostní dřeně do orgánů a tkání a neustále dávají pozor, zda někde nečíhá nepřítel. Na tuto činnost jsou vybaveny receptory, pomocí kterých jsou schopny rozpoznat a pohltit bakterie, viry či dokonce nádorové nebo odumřelé buňky. Informace předávají specializovaným T a B buňkám, které jsou vyškoleny zlikvidovat jednoho konkrétního nepřítele. Pozorování předčila všechna očekávání. A tento revoluční fenomén dostal své jméno – TRÉNOVÁNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU. Beta-glukanem předpřipravené myeloidní buňky dorazily do tkání a orgánů v mnohem větším množství a poradily si s infekcí výrazně rychleji.

DETOX náplasti – obsahují bambusový a dřevný ocet, vitamín C, Houttuynia Cordata Thunb, list mišpule, chitin, levandulový extrakt, dextrin, turmalín.

Na chodidle je spousta reflexních bodů, a právě díky těmto náplastem, které se lepí hlavně na chodidla přes noc, pomůžeme našemu tělu zbavit se jedů, toxinů a těžkých kovů. Podpoříme a očistíme lymfatický systém. Při bolestech a přítomnosti zánětu v lokti, zápěstí, rameni, koleni či achillovy šlachy lepíme náplasti i na tyto místa. Skvěle funguje i když nás začne bolet v krku – tak lepím kromě chodidel i na krk a ráno jsem opět fit. Tyto náplasti se mi začínají líbit čím dál více, i když si člověk musí trochu zvyknout na jejich „kouřovou, uzenou vůni :-)“. Jejich účinnost na naše tělo je neskutečná. I pokud to přeženeme s alkoholem – to má ozkoušené kolegyně 🙂, DETOX náplasti nám pomohou se dostat rychleji do formy.

STRIPS NÁPLASTI – pokud jsme něco přehnaly a začnou nás bolet bedra, ramena, krční páteř či hlava – jsou tyto náplasti naše první pomoc. Působí přímo v místě bolesti, a tak nemusíme polykat pilulky na bolest a ničit si tak žaludek. Prohřejí a prokrví postižené místo. Neřeší příčinu bolesti, ale bolest samotnou.
Nosím je v tašce nastřihané na menší kousky, tak je mám vždy po ruce. Obsahují kapsaicinový extrakt, nanoprášek vyzařující vzdálené infračervené záření, esenciální olej rostliny Valeriana Amurensis Smir a magnetický prášek ze vzácných zemin. Pokud je ale bolest způsobená zánětem, je třeba použít DETOX náplasti.

ROYAL – biologicky aktivní kolagenový nápoj v kombinaci s glukosaminem a žraločím chondroitinem zajistí výživu nejen celému pohybovému aparátu, cévnímu a nervovému systému, zregeneruje tkáň v žaludku, střevech – což ovlivní náš imunitní systém, ale i naše pleť bude vypadat mladě.

Kolagen se v těle přestane vytvářet po 25. roku života. Pokud tedy chceme pro své těle, aby nám fungovalo dlouhé roky a my se mohli bavit, pracovat a sportovat bez bolesti zad a kloubů, je nutno kolagen do těla dodat vnitřně. Naše strava v dnešní době, kdy je vše urychlené, sbírané na druhém konci světa před dozráním nám už není schopna dodat potřebné množství výživných látek.

O kolagenu se také mluví jako o bílkovině mladosti, která hraje důležitou úlohu při kontrole hmotnosti. Podporuje tvorbu bílkovin a zvyšuje metabolismus tuků.

Pokud tělu dodáme dostatek KOLAGENU, pomůžeme obnově a regeneraci vaziva, šlach, kloubů, kostí, vlasů a nehtů. Pokud již trpíme nějakým degenerativním onemocněním (artróza, revmatoidní artritida, atd.) pitím tohoto kolagenového nápoje si zmírníte projevy nemoci a zkvalitníte život.

ROYAL – obsahuje v denní dávce 50ml – 8000mg kolagenu z ryb, 300mg glukosamin sulfát, 150mg chondroitin sulfát (tyto látky mají protizánětlivý účinek na klouby, působí jako ochrana chrupavky a kloubní tekutiny proti degeneraci a otokům), vitamín B3, vitamín C (bez těchto vitamínů se kolagen do tkání nezabuduje.

Spolu s pitím GOJI Vám pomůže stabilizovat hodnoty vysokého krevního tlaku. Pokud je v těle přítomen zánět doporučuje se kolagen doplnit IMMUNITY a DETOX náplastmi.

Ramissio Glamour představuje vysoce účinné sérum zabraňující projevům přirozeného stárnutí pokožky. Jeho jedinečnost spočívá ve vysokém obsahu 100% čistého kolagenu z ryb v množství 12 000 mg v jedné dávce, čímž si získává své prvenství na trhu.
V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a resveratrolem zajišťuje maximální hydrataci pokožky, potlačuje projevy stárnutí, stimuluje rychlejší růst a pevnost vlasů, řas a nehtů a pomáhá při hubnutí.

Výrobky si můžete objednat i jako ZÁKAZNÍK nebo jako ČLEN – pokud byste chtěli výrobky doporučit dál. Poté si musíte jako ČLEN objednat navíc startovací balíček.
Můžete využít i výhodnější nákup přes AUTOSHIP ať jste zákazník či člen – nakombinuj si výrobky 3+1 zdarma.

OBJEDNAT VÝROBKY ZDE