Zdraví – fascie a výživa tkání


Skrytý svět FASCIÍ – Dr. Robert
Schleip


Doporučuji Vám shlédnout pořad o fasciích, pojivových tkáních –
jejich význam v těle, jak zásadní vliv mají na bolesti zad, jak podstatná je výživa, kyselina hyaluronová.

Světově uznávaná kapacita, která fascie zkoumá je Dr. Robert Schleip z Německa. Pan Dr. Schleip každoročně na konci prázdnin zavítá do Prahy na konferenci o fasciích – nových výzkumech, poznatcích a jejich dopadu do medicíny i vlivu na pohyb těla člověka. Je to vždy velký zážitek.

Konference letos v srpnu roku 2019 bude obohacena o telekonferenční vstup pana Toma Myerse.

Jsem hrdá na to, že je i Dr. Robert Schleip mým učitelem.

27 min. vašeho času stojí za shlédnutí.

Svět fascií


Výživa tkání – Ramissio


Na základě doporučení mé úžasné kolegyně Ing. Martiny Fallerové
, která má více jak třicetiletou praxi týkající se pohybu, mimo jiné je i lektorkou IQ pohyb Praha. Díky Martince jsem se dostala ke skvělým, čistým produktům firmy RAMISSIO.

Cituji slova mé kolegyně MARTINKY: „Toto jsou pro mne, pohybového specialistu, ty nejlepší produkty, s kterými jsem se na trhu setkala. Pomáhají mne samotné, a hlavně mým klientům, s kterými řešíme spoustu problémů s pohybovým aparátem. Užíváním těchto produktů vždy urychlíme návrat těla do optimální pohody.“

Za sebe – Jitku Moulisovou – uvádím – produkty mi pomohly při vyčerpání organismu, při akutním zánětu duhovky a při následném nastartování imunity. Užívám je sama. Goji je neuvěřitelná. Jsem velmi spokojená. Níže uvedený výčet produktů, který vřele doporučuji dál. Mám osobně vyzkoušeno!!! Veškerý výčet produktů najdete níže v e-shopu.

Účinek góji

Výrobky si můžete objednat i Vy v e-shopu jako ZÁKAZNÍK na:  www.zdravypohybcb.ramissio.com

Co mne ale naprosto fascinovalo, když jsem následně zjišťovala účinky Goji, je účinek kustovnice čínské na krev člověka. Více na videu.

 

DOPORUČUJI:

GOJI – KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – do láhve firmy Ramissio je GOJI stáčena přímo v čínské provincii Ningxia, kde žije nejvíce 100letých lidí. Je to vitamínová bomba v podobě ovoce, která obsahuje více než 15 % bílkovin, více než 21 základních minerálů (vápník, selen, železo, měď, fosfor, germanium), 18 aminokyselin a značné množství chrómu. Počet vitamínu jako B1, B2, B3, B6, E, C a karotenoidů je neobvykle vysoký. Tato šťáva je zcela přírodní, bez přidaných barviv, cukrů, umělých sladidel, bez konzervačních látek, stabilizátorů a není pasterizována.

To vše dělá tuto šťávu z GOJI unikátem na trhu. Podpoří a stabilizuje náš imunitní systém, sníží a stabilizuje vysoký krevní tlak a oběhový systém. Pomáhá předejít poškození buněk a tkání, ochraňuje játra, slinivku a ledviny, má protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Sníží hladinu cukru v krvi, preventivně působí na degeneraci nervové soustavy, zlepší a projasní zrak (lutein), zvlhčí plíce a zmírní kašel, sníží hladinu tuků a cholesterolu v krvi, podpoří vstřebávání vápníku, působí proti stresu a neklidu, ztlumí symptomy menopauzy… No prostě je to elixír dlouhověkosti. Takže denně jedna štamprle a můžeme si užívat života v plné síle.

IMMUNITY – obsahuje čistý betaglukan v 98% čistotě z hlívy ústřičné, vitamín C, niacin, kyselinu pantothenovou, B6, B1, kyselinu listovou, biotin, B12, neobsahuje konzervační látky ani chemická barviva.

Je to zázrak pro naši imunitu a přírodní antibiotikum. Užívá se 1 lžíce (děti 1 lžička) denně jako prevence pokud se kolem nás pohybuje více nemocných lidí, nebo již při vypuknutí nemoci, a to pak vícekrát denně  (i 5x). Pomáhá i při problémech se štítnou žlázou, roztroušenou sklerózou, záněty v těle, chemoterapii, stresem.

Nová studie beta – glukanu má potenciál přepsat učebnice. Vědci z Pensylvánské univerzity zkoumali přesný machanismus účinku betaglukanu na imunitní buňky. Doposud byl znám jeho pozitivní účinek na imunitu, nevědělo se však, proč tomu tak je. V sérii experimentů vědci ukázali, že beta-glukan moduluje metabolismus imunitních buněk už v kostní dřeni. Vyvolává v ní tvorbu aktivizujících cytokinů – imunitních hormonů – která dále vede k namnožení myeloidních buněk. Ty putují z kostní dřeně do orgánů a tkání a neustále dávají pozor, zda někde nečíhá nepřítel. Na tuto činnost jsou vybaveny receptory, pomocí kterých jsou schopny rozpoznat a pohltit bakterie, viry či dokonce nádorové nebo odumřelé buňky. Informace předávají specializovaným T a B buňkám, které jsou vyškoleny zlikvidovat jednoho konkrétního nepřítele. Pozorování předčila všechna očekávání. A tento revoluční fenomén dostal své jméno – TRÉNOVÁNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU. Beta-glukanem předpřipravené myeloidní buňky dorazily do tkání a orgánů v mnohem větším množství a poradily si s infekcí výrazně rychleji.

DETOX náplasti – obsahují bambusový a dřevný ocet, vitamín C, Houttuynia Cordata Thunb, list mišpule, chitin, levandulový extrakt, dextrin, turmalín.

Na chodidle je spousta reflexních bodů, a právě díky těmto náplastem, které se lepí hlavně na chodidla přes noc, pomůžeme našemu tělu zbavit se jedů, toxinů a těžkých kovů. Podpoříme a očistíme lymfatický systém. Při bolestech a přítomnosti zánětu v lokti, zápěstí, rameni, koleni či achillovy šlachy lepíme náplasti i na tyto místa. Skvěle funguje i když nás začne bolet v krku – tak lepím kromě chodidel i na krk a ráno jsem opět fit. Tyto náplasti se mi začínají líbit čím dál více, i když si člověk musí trochu zvyknout na jejich „kouřovou, uzenou vůni :-)“. Jejich účinnost na naše tělo je neskutečná. I pokud to přeženeme s alkoholem – to má ozkoušené kolegyně 🙂, DETOX náplasti nám pomohou se dostat rychleji do formy.

STRIPS NÁPLASTI – pokud jsme něco přehnaly a začnou nás bolet bedra, ramena, krční páteř či hlava – jsou tyto náplasti naše první pomoc. Působí přímo v místě bolesti, a tak nemusíme polykat pilulky na bolest a ničit si tak žaludek. Prohřejí a prokrví postižené místo. Neřeší příčinu bolesti, ale bolest samotnou.
Nosím je v tašce nastřihané na menší kousky, tak je mám vždy po ruce. Obsahují kapsaicinový extrakt, nanoprášek vyzařující vzdálené infračervené záření, esenciální olej rostliny Valeriana Amurensis Smir a magnetický prášek ze vzácných zemin. Pokud je ale bolest způsobená zánětem, je třeba použít DETOX náplasti.

Výrobky si můžete objednat i jako ZÁKAZNÍK nebo jako ČLEN – pokud byste chtěli výrobky doporučit dál.
Můžete využít i výhodnější nákup přes AUTOSHIP ať jste zákazník či člen – nakombinuj si výrobky 3+1 zdarma.

OBJEDNAT VÝROBKY ZDE