Výživa tkání

Podívejte si i na pořad o fasciích, pojivových tkáních – jejich význam v těle, jak zásadní vliv mají na bolesti zad, jak podstatná je výživa, kyselina hyaluronová. Hlavním člověkem, který je zkoumá je můj učitel Dr. Robert Schleip z Německa. 27 min. stojí za shlédnutí.

Pořad SVĚT FASCIÍ ke shlédnutí ZDE

Na základě doporučení mé úžasné kolegyně Ing. Martiny Fallerové, která má více jak třicetiletou praxi týkající se pohybu, mimo jiné Martinka je i lektorka IQ pohyb Praha. Díky ní jsem se dostala ke skvělým, čistým produktům firmy RAMISSIO, které využívám sama s pozitivním efektem.

Reference na výrobky RAMISSIOZDE

Cituji slova mé kolegyně MARTINKY: „Toto jsou pro mne, pohybového specialistu, ty nejlepší produkty, s kterými jsem se na trhu setkala. Pomáhají mne samotné, a hlavně mým klientům, s kterými řešíme spoustu problémů s pohybovým aparátem. Užíváním těchto produktů vždy urychlíme návrat těla do optimální pohody.“

Výrobky si můžete objednat i Vy v e-shopu jako ZÁKAZNÍK nebo jako ČLEN na: www.zdravypohybcb.ramissio.com


DOPORUČUJI:

GOJI – KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – do láhve firmy Ramissio je GOJI stáčena přímo v čínské provincii Ningxia, kde žije nejvíce 100letých lidí. Je to vitamínová bomba v podobě ovoce, která obsahuje více než 15 % bílkovin, více než 21 základních minerálů (vápník, selen, železo, měď, fosfor, germanium), 18 aminokyselin a značné množství chrómu. Počet vitamínu jako B1, B2, B3, B6, E, C a karotenoidů je neobvykle vysoký. Tato šťáva je zcela přírodní, bez přidaných barviv, cukrů, umělých sladidel, bez konzervačních látek, stabilizátorů a není pasterizována.

To vše dělá tuto šťávu z GOJI unikátem na trhu. Podpoří a stabilizuje náš imunitní systém, sníží a stabilizuje vysoký krevní tlak a oběhový systém. Pomáhá předejít poškození buněk a tkání, ochraňuje játra, slinivku a ledviny, má protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Sníží hladinu cukru v krvi, preventivně působí na degeneraci nervové soustavy, zlepší a projasní zrak (lutein), zvlhčí plíce a zmírní kašel, sníží hladinu tuků a cholesterolu v krvi, podpoří vstřebávání vápníku, působí proti stresu a neklidu, ztlumí symptomy menopauzy… No prostě je to elixír dlouhověkosti. Takže denně jedna štamprle a můžeme si užívat života v plné síle.

IMMUNITY – obsahuje čistý betaglukan v 98% čistotě z hlívy ústřičné, vitamín C, niacin, kyselinu pantothenovou, B6, B1, kyselinu listovou, biotin, B12, neobsahuje konzervační látky ani chemická barviva.

Je to zázrak pro naši imunitu a přírodní antibiotikum. Užívá se 1 lžíce (děti 1 lžička) denně jako prevence pokud se kolem nás pohybuje více nemocných lidí, nebo již při vypuknutí nemoci, a to pak vícekrát denně  (i 5x). Pomáhá i při problémech se štítnou žlázou, roztroušenou sklerózou, záněty v těle, chemoterapii, stresem.

Nová studie beta – glukanu má potenciál přepsat učebnice. Vědci z Pensylvánské univerzity zkoumali přesný machanismus účinku betaglukanu na imunitní buňky. Doposud byl znám jeho pozitivní účinek na imunitu, nevědělo se však, proč tomu tak je. V sérii experimentů vědci ukázali, že beta-glukan moduluje metabolismus imunitních buněk už v kostní dřeni. Vyvolává v ní tvorbu aktivizujících cytokinů – imunitních hormonů – která dále vede k namnožení myeloidních buněk. Ty putují z kostní dřeně do orgánů a tkání a neustále dávají pozor, zda někde nečíhá nepřítel. Na tuto činnost jsou vybaveny receptory, pomocí kterých jsou schopny rozpoznat a pohltit bakterie, viry či dokonce nádorové nebo odumřelé buňky. Informace předávají specializovaným T a B buňkám, které jsou vyškoleny zlikvidovat jednoho konkrétního nepřítele. Pozorování předčila všechna očekávání. A tento revoluční fenomén dostal své jméno – TRÉNOVÁNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU. Beta-glukanem předpřipravené myeloidní buňky dorazily do tkání a orgánů v mnohem větším množství a poradily si s infekcí výrazně rychleji.

DETOX náplasti – obsahují bambusový a dřevný ocet, vitamín C, Houttuynia Cordata Thunb, list mišpule, chitin, levandulový extrakt, dextrin, turmalín.

Na chodidle je spousta reflexních bodů, a právě díky těmto náplastem, které se lepí hlavně na chodidla přes noc, pomůžeme našemu tělu zbavit se jedů, toxinů a těžkých kovů. Podpoříme a očistíme lymfatický systém. Při bolestech a přítomnosti zánětu v lokti, zápěstí, rameni, koleni či achillovy šlachy lepíme náplasti i na tyto místa. Skvěle funguje i když nás začne bolet v krku – tak lepím kromě chodidel i na krk a ráno jsem opět fit. Tyto náplasti se mi začínají líbit čím dál více, i když si člověk musí trochu zvyknout na jejich „kouřovou, uzenou vůni :-)“. Jejich účinnost na naše tělo je neskutečná. I pokud to přeženeme s alkoholem – to má ozkoušené kolegyně 🙂, DETOX náplasti nám pomohou se dostat rychleji do formy.

STRIPS NÁPLASTI – pokud jsme něco přehnaly a začnou nás bolet bedra, ramena, krční páteř či hlava – jsou tyto náplasti naše první pomoc. Působí přímo v místě bolesti, a tak nemusíme polykat pilulky na bolest a ničit si tak žaludek. Prohřejí a prokrví postižené místo. Neřeší příčinu bolesti, ale bolest samotnou.
Nosím je v tašce nastřihané na menší kousky, tak je mám vždy po ruce. Obsahují kapsaicinový extrakt, nanoprášek vyzařující vzdálené infračervené záření, esenciální olej rostliny Valeriana Amurensis Smir a magnetický prášek ze vzácných zemin. Pokud je ale bolest způsobená zánětem, je třeba použít DETOX náplasti.

ROYAL – biologicky aktivní kolagenový nápoj v kombinaci s glukosaminem a žraločím chondroitinem zajistí výživu nejen celému pohybovému aparátu, cévnímu a nervovému systému, zregeneruje tkáň v žaludku, střevech – což ovlivní náš imunitní systém, ale i naše pleť bude vypadat mladě.

Kolagen se v těle přestane vytvářet po 25. roku života. Pokud tedy chceme pro své těle, aby nám fungovalo dlouhé roky a my se mohli bavit, pracovat a sportovat bez bolesti zad a kloubů, je nutno kolagen do těla dodat vnitřně. Naše strava v dnešní době, kdy je vše urychlené, sbírané na druhém konci světa před dozráním nám už není schopna dodat potřebné množství výživných látek.

O kolagenu se také mluví jako o bílkovině mladosti, která hraje důležitou úlohu při kontrole hmotnosti. Podporuje tvorbu bílkovin a zvyšuje metabolismus tuků.

Pokud tělu dodáme dostatek KOLAGENU, pomůžeme obnově a regeneraci vaziva, šlach, kloubů, kostí, vlasů a nehtů. Pokud již trpíme nějakým degenerativním onemocněním (artróza, revmatoidní artritida, atd.) pitím tohoto kolagenového nápoje si zmírníte projevy nemoci a zkvalitníte život.

ROYAL – obsahuje v denní dávce 50ml – 8000mg kolagenu z ryb, 300mg glukosamin sulfát, 150mg chondroitin sulfát (tyto látky mají protizánětlivý účinek na klouby, působí jako ochrana chrupavky a kloubní tekutiny proti degeneraci a otokům), vitamín B3, vitamín C (bez těchto vitamínů se kolagen do tkání nezabuduje.

Spolu s pitím GOJI Vám pomůže stabilizovat hodnoty vysokého krevního tlaku. Pokud je v těle přítomen zánět doporučuje se kolagen doplnit IMMUNITY a DETOX náplastmi.

Ramissio Glamour představuje vysoce účinné sérum zabraňující projevům přirozeného stárnutí pokožky. Jeho jedinečnost spočívá ve vysokém obsahu 100% čistého kolagenu z ryb v množství 12 000 mg v jedné dávce, čímž si získává své prvenství na trhu.
V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a resveratrolem zajišťuje maximální hydrataci pokožky, potlačuje projevy stárnutí, stimuluje rychlejší růst a pevnost vlasů, řas a nehtů a pomáhá při hubnutí.

Výrobky si můžete objednat i jako ZÁKAZNÍK nebo jako ČLEN – pokud byste chtěli výrobky doporučit dál. Poté si musíte jako ČLEN objednat navíc startovací balíček.
Můžete využít i výhodnější nákup přes AUTOSHIP ať jste zákazník či člen – nakombinuj si výrobky 3+1 zdarma.

OBJEDNAT VÝROBKY ZDE